IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD

Stručný popis: IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD

Dostupnost: skladem

Cena: 789 Kč konečná cena

Umístění IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD

 S tímto rámečkem můžete mít v notebooku řady IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m 2 HDD současně. Optickou mechaniku lze zaměnit za rámeček s druhým diskem za chodu notebooku, bez nutnosti jeho vypínání. Rámeček je určen pro 2.5" / 9.5mm SATA HDD. Tento rámeček do modulární šachty má naprosto přesné rozměry a barevné provedení jako zbytek laptopu - nebude tedy působit nikterak rušivě či nevhodně vyčnívat z notebooku.
Rámeček je zcela nový, nepoužitý, včetně šroubků pro přichycení harddisku. HDD není součástí prodeje a je zobrazen pouze pro ilustrativní účely.


Specifikace:

Podporuje bootování systému jak z primárního HDD v notebooku, tak i z disku v tomto rámečku. Stačí při startu notebooku stisknout standardní klávesu F12 a vybrat si, zdali chcete nabootovat systém z primárního HDD, disku v modulárním rámečku nebo třeba DVD mechaniky.

Plně integrovaný do notebooku, žádné kabely / PSU / software ani ovladače nejsou zapotřebí, pouze vyjmete mechaniku z notebooku a místo ní vložíte tento rámeček s diskem.

Rámeček je plně kompatibilní s následujícími modely:

IBM Lenovo ThinkPad
Z61t, Z61m

náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD
náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD
náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD náhled - IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m výměnný SATA HDD
Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k IBM Lenovo ThinkPad Z61t, Z61m ...