Slovensko

Veškeré zboží z naší nabídky Vám rádi expedujeme také na Slovensko. V současné době Vám nabízíme tyto možnosti zaslání do Slovenské republiky:

1) Česká pošta  →  Slovenská pošta

Doporučená zásilka
platba předem na BÚ:           99,-Kč  (cca 3,8 €)
dobírka:                            125,-Kč  

Zásilka bude odeslána Českou poštou jako doporučená zásilka a následně doručena Slovenskou poštou. Platba je možná předem na bankovní účet vedený v EUR ve FIO Bance SK (2900344481/8330) nebo při převzetí (dobírka). Dobírku uhradíte při převzetí balíčku Slovenské poště v Eurech. Obvyklá doba doručení je 2 pracovní dny. U tohoto druhu zásilky musíme jako odesílatel z ČR uvádět dobírkovou částku v CZK pokud si zvolíte dobírku. Jestli Vás zajímá v jakém kursu jsou CZK převáděna na EUR (+ poplatek Slovenské poště) tak zde máte vyjádření Slovenské pošty. Pokud se chcete tomuto poplatku Slovenské pošty vyhnout zvolte si jako způsob dopravy "zmluvný balík" - balíček Vám odešleme z Bratislavy a dobírka bude uvedena v EUR. (Pokud zvolíte platbu předem na BÚ tak Vám přesnou částku v EUR pošleme mailem po přijetí vaší objednávky)

2) Slovenská pošta

Zmluvný balík

platba předem na BÚ:           115,-Kč  (cca 4,5 €)
dobírka:                             145,-Kč  (cca 5,5 )

Zásilka bude odeslána Slovenskou poštou ze Slovenska (Bratislava) jako zmluvný balík. Platba je možná předem na bankovní účet vedený v EUR ve FIO Bance SK (2900344481/8330) nebo při převzetí (dobírka). Dobírku uhradíte při převzetí balíčku Slovenské poště v Eurech. Obvyklá doba doručení je 3 pracovní dny. V současné době počítejte s kursem 1 EUR = cca 27 Kč. (Pokud zvolíte platbu předem na BÚ tak Vám přesnou částku v EUR pošleme mailem po přijetí vaší objednávky).


3) DPD

DPD Classic
platba předem na BÚ:           159,-Kč  (cca 6 )
dobírka:                             199,-Kč  (cca 7,5 )

Zásilka bude odeslána přepravní službou DPD jako služba DPD Classic. Platba je možná předem na bankovní účet vedený v EUR ve FIO Bance SK (2900344481/8330) nebo při převzetí (dobírka). Dobírku uhradíte při převzetí balíčku DPD v Eurech. Obvyklá doba doručení je 2 pracovní dny. V současné době počítejte s kursem 1 EUR = cca 27 Kč. (Pokud zvolíte platbu předem na BÚ tak Vám přesnou částku v EUR pošleme mailem po přijetí vaší objednávky).

4) Osobní odběr

platba předem na BÚ:           79,-Kč 
platba při výdeji:                 99,-Kč 


Osobní odběr na výdejním místě v Bratislavě (Bajkalská 29/F (Mall.sk). Platba je při výdeji v EUR (hotovost] nebo předem na bankovní účet vedený v EUR ve FIO Bance SK (2900344481/8330).  V současné době počítejte s kursem 1 EUR = cca 27 Kč. (Pokud zvolíte platbu předem na BÚ tak Vám přesnou částku v EUR pošleme mailem po přijetí vaší objednávky).

Ke každé objednávce je přiložena faktura. Po odeslání obdržíte automatický email s podacím číslem zásilky pro možnost sledování pohybu zásilky (Track & Trace). Zásilku je možné sledovat na stránkách České pošty a také na stránkách Slovenské pošty nebo DPD. Pro aktuální informace o pohybu zásilky po převzetí Slovenskou poštou doporučujeme používat http://tandt.posta.sk/zasielky  (informace jsou aktuálnější!)

 

Osobní odběr HeurekaPoint / Uloženka (Bratislava, Bajkalská 29/F (Mall.sk)
Veškeré objednané zboží v našem e-shopu je také možné osobně převzít na pobočce HeurekaPoint / Uloženka Bratislava, Bajkalská 29/F (Mall.sk). Na tomto výdejním místě uhradíte vaši objednávku v Eurech a to v hotovosti (platba platební kartou bohužel není možná). Zboží pro vás bude připraveno k výdeji obvykle již následující pracovní den od odeslání objednávky! Jakmile bude zboží na pobočce budete informováni SMS zprávou a emailem.

HeurekaPoint / Uloženka
Bratislava, Bajkalská 29/F (Mall.sk)
Pondělí - Pátek